NABORY 2024 - Jak i gdzie się zapisać?

  • 11 września 2017

Zapisy prowadzimy w naszej głównej siedzibie klubu na ul. Powstańców Śląskich 42. Jest to obiekt obok krytej pływalni przy bazylice. Wjeżdżając na teren kompleksu na pewno przywitają was flagi Polonii Rybnik.

 

Chcąc się zapisać wchodzimy na zakładkę NABORY 2024! - KLIK. W tym miejscu możemy pobrać deklarację członkowską. Dokument ten wypełniamy w domu i przynosimy do klubu. Możemy oczywiście taką deklarację otrzymać także w naszym klubie.

Jeżeli jacyś rodzice widzą, że ich pociecha ma dużo energii to zapraszamy do nas ale czekamy również na dzieci, które są nieśmiałe. Bo judo uczy odwagi i nabierania pewności siebie. Oczywiście zapisujemy również dzieci starsze i młodzież. Prowadzimy również grupy dla osób dorosłych. Nasze grupy podzielone są ze względu na wiek jak i umiejętności. 

Każdy może przyjść do naszego klubu i spróbować sił w judo. Nawet dzieci w wieku przedszkolnym. 5-latkowie bawią się na macie, doskonalą swoje umiejętności sportowe. Wszyscy, którzy u nas trenują, poprawiają swoją sprawność, co jest dobre dla każdego.

Zajęcia aktualnie prowadzimy w 4 różnych lokalizacjach w całym Rybniku - Zobacz mapę - KLIK. Każda lokalizacja ma różny plan zajęć, który z pewnością dopasujemy dla Was.

 

Informacje i zapisy również pod numerem tel. 515 100 603 -> kliknij, aby zadzwonić!

Uwaga: zapisy rozpoczynamy od stycznia 2024 r.

 

Bazy treningowe na terenie Rybnika:

CENTRUM

Pawilon JUDO
ul. Powstańców Śląskich 42

NOWINY

Aula ZS nr 3
ul. Orzepowicka 15 A

NIEDOBCZYCE

SP nr 22
ul. Boczna 17

BOGUSZOWICE

SP nr 36
ul. Sztolniowa 29 B