Błysk formy i złoty medal Szymona Panka w Bielsku - Bialej

• 23 stycznia 2022

363. zawodników z 30. śląskich klubów wzięło udział w Mistrzostwach Śląska w Judo rozgrywanych w hali BKS w Bielsku - Białej. Do rywalizacji o medale stanęło również 20 zawodników naszego klubu - zdobyliśmy łącznie 10 medali, 2. piąte i 2 siódme miejsca. O niezwykle wyrównanej rywalizacji świadczyć może fakt, że każdy ze startujacych klubów zdobył  w zawodach medal. Po raz kolejny rywalizację zdominowali judocy GKS Czarni Bytom. My jesteśmy szczególnie zadowoleni ze startu naszych juniorów młodszych.

Dzisiaj niezwykle skuteczny był Szymon Panek ( na zdjęciu czwarty z prawej ), który w stawce 11 zawodników po 4 zwycięskich pojedynkach zdobył złoty medal ( kat. MU18-73) MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 23.01.2022 BIELSKO-BIAŁA (judostream.eu) . Drugi złoty krążek padł łupem Szymona Szulika, który po pokonaniu 4 przeciwników w stawce 15 rywali również zdobył złoty medal ( kat. MU18-66) MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 23.01.2022 BIELSKO-BIAŁA (judostream.eu).

Srebrne medale zdobyli: Karolina Mika (juniorka 57 kg), Patryk Żemła ( młodzik 46 kg ), Hanna Grudka ( 63 kg dziecko starsze ).

Medale brązowe zdobyli: Piotr Karpierz ( junior młodszy 90 kg ), Igor Gabriel ( młodzik 55 kg ), Wiktoria Mołdrzyk ( młodziczka 52 kg ), Łukasz Kubiec ( dziecko starsze 55 kg ), Jakub Truchel ( dziecko starsze 60 kg ),

Miejsca 5. zdobyli: Konrad Liszka ( młodzik 55 kg ), Bartosz Mazur ( młodzik 55 kg ).

Zachęcamy do zapoznania się ze statystykami zawodów: MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 23.01.2022 BIELSKO-BIAŁA (judostream.eu)