Fot. Ula Hofman na najwyższym stopniu podium w Pucharze Polski Seniorek w Warszawie.

Zwycięstwo Urszuli Hofman w Pucharze Polski Seniorek w Warszawie.

  • 12 czerwca 2021

W pierwszym tegorocznym starcie w Pucharze Polski Seniorek w Judo w Warszawie nasza zawodniczka Ula Hofman po trzech wygranych pojedynkach stanęła na najwyższym stopniu podium. Start w Warszawie to pierwszy od dwóch lat start Uli w zawodach po odnniesionej dwa lata temu kontuzji. Przygotowywana w klubie, wzmocniona na zgrupowaniu kadry narodowej w Giżycku, trenująca pod okiem Rafała Marcinkiewicza i Pawła Zagrodnika Ula zrobiła pierwszy krok w drodze do rozpoczęcia rywalizacji międzynarodowej. 

Zaraz po zawodach w niedzielę wieczorem Ula i Julia wyjechały wraz z cała reprezentacją Polski na tygodniowy, miedzynarodowy camp treningowy do Porec w Chorwacji. Dalsze starty Uli uzależnione bedą od stanu realizacji jej  przygotowań i aktualnej formy.

Julia po campie w Porec dalsze przygotowania realizować będzie na campie w Alicante w Hiszpani po czym wystartuje w pierwszym swoim starcie kwalifikujacym do Igrzysk Olimpijskich w Grand Slamie Wegier w dniu 8 lipca oraz tydzień później w Grand Prix Zagrzebia 15 lipca.

Docelową tegoroczną imprezą dla obu zawodniczek będą październikowe mistrzostwa świata, które odbedą się w Taszkiencie 6-13.10.2022 r.

Gratulujemy Uli zwycięstwa w Warszawie i trzymamy kciuki za przyszłe starty obu naszych zawodniczek.

link do wyników PP Seniorów w Warszawie: OPP SENIORÓW I SENIOREK 11.06.2022 WARSZAWA (judostream.eu)

 

zespół KS Polonia